pá 08. 11. | Hotel Kopanice

Spokojená žena

Spokojené tělo i duše. Seminář jako cesta k sobě. Zastavení, zpomalení, relax a k tomu spoustu zajímavých informací, prožitkových cvičení, sdílení a rituál. Vše v překrásném prostředí magické Žítkové.
Zakázat přihlašování
Spokojená žena

Čas a místo

08. 11. 2019 17:00 – 10. 11. 2019 13:00
Hotel Kopanice, Žítková 160, 687 74 Žítková, Česko

O události

Spokojené tělo i duše.

Seminář jako cesta k sobě. Zastavení, zpomalení, relax ak tomu spoustu zajímavých informací, prožitkových cvičení, sdílení a rituál. vše v překrásném prostředí magické Žítkové.

2 noci, 2 lektorky a mnoho doporučení, jak to udělat, aby se naše tělo i duše cítily lépe. Strava pro tělo i duši může ovlivnit mnoho úrovní našich životů. Nejen, jak se v těle cítíme, ale také jaké máme vztahy a práci, náš život.

Přestože okolí obce Žítková lemovaly pole s žitem, její název odkazuje ke slovu "žítek" neboli život.

Živá vesnice na samotných hranicích se Slovenskem se proslavila díky "Žitkovským bohyním". Překrásná krajina s kouzelnými výhledy, která sama o sobě působí léčivě na naše těla.

  • Jak to udělat a prožívat v životě více šťastných okamžiků?
  • Proč je dobré vědomě kultivovat životní spokojenost?
  • Dá se zvýšit osobní odolnost?
  • Co je pozitivní mozek a k čemu nám slouží?
  • Jak rozšíříme vlastní pozitivní mozek?
  • Jak vše souvisí se stravou?
  • Stavební látky pro hormony zodpovědné za pocity štěstí a regeneraci těla.
  • Kde je hledat?
  • Doporučení pro spánkovou hygienu.
  • Jídlo jako lék?

Kdo se o Vás postará

Žaneta:

Akreditovaná poradkyně pro výživu s certifikáty „Výživový specialista“ a „Nutriční konzultant" od Institutu dietologie a výživy. Lektorka seminářů o výživě a osobním rozvoji na Mallorce a Thajsku. Externí lektorka pro VUT Brno.

Externí odborná poradkyně pro časopisy Marianne, Maminka, Moje psychologie, Dieta. Vede kurzy o zdravé výživě pro ZŠ a již několik let provozuje nutriční poradnu v Brně.

Dáša:

Je lektorkou, koučkou a mentorkou v otázkách týkajících se ženství, zejména ve vztahu k ženské proměnlivosti, ale i sebepřijetí a sebelásky. Založila projekt Ženské cykly. Rovněž se věnuje tématu rozchodů. Vede ojedinělé rozchodové rituály. Učí lidi podívat se na svůj rozchodový příběh novým pohledem, poučit se, přijmout ho, odpustit sobě i druhému a s láskou jej pustit. Je autorkou knihy Deník probuzené ženy. Více informací na www.dagmarkozinova.cz.

Cena 3 900 Kč zahrnuje: kurzovné

Cena nezahrnuje: ubytování, stravné a vstup do wellness (cca 2 500 Kč - platba na místě).

Pokoj Vám zarezervujeme po uhrazení kurzovného. Pokoj budete hradit až na místě.

Při odhlášení ze semináře 60 - 30 dnů před začátkem, je storno poplatek 20% z ceny kurzovného. Při odhlášení ze semináře 30 - 15 dnů před začátkem, je storno poplatek 50% z ceny kurzovného. Při odhlášení 14 dnů před započetím semináře je storno poplatek v plné výši kurzovného.

Ve všech případech je možné za sebe poslat náhradníka.

Po absolvování semináře je nárok na navrácení poplatku vyloučen.

Sdílet událost