top of page

"S Žanetou spolupracuji tak trochu jinak než její hubnoucí klienti. Jsem novinářka a Žaneta bývá mým oblíbeným odborníkem pro články do časopisů Dieta nebo Moje psychologie.

Reaguje bleskově, má úžasný přehled, uvažuje v širokých souvislostech a v mnoha ohledech si nezadá ani s dobrými psychology.

Protože jídlo, to je přece vždycky hlavně v hlavě a vždycky je třeba zvažovat ho v kontextu a souvislostech života jako takového!"

Jana Potužníková

Novinářka časopisů Moje psychologie a Dieta

Chtěla bych touto cestou poděkovat za náboj k realizování svého cíle stravovat se zdravě, logicky, ale zároveň i prakticky. Do "spárů" paní Zelinkové jsem se dostala díky kurzům pro zaměstnance na svém pracovišti. V tu dobu jsem již měla nějaká kila dole, nicméně jsem potřebovala informace ohledně zdravého a rozumného stravování. Byla jsem na bodě, kdy jsem si nebyla jistá, jakým směrem se v rámci stravování ubírat, a měla spoustu nezodpovězených otázek. První kurz mě natolik nadchnul, že jsem absolvovala i další dva a posléze osobní konzultaci. Informace získané od paní Zelinkové mi pomohly pochopit principy stravování v různých životních situacích. Její kurzy mi dodaly pozitivní energii, pročistily myšlenky a vyjasnily cestu, kterou bych se chtěla v rámci stravování ubírat tak, abych se ve svém těle cítila zdravě a šťastně. Děkuji. Úžasná zkušenost.

Jana, VUT Brno


 

Po odchode do Španielska som potreboval pripraviť jedálniček, ktorý mi umožní efektívne pracovať celý deň. So Žanetou som sa dohodol na konzultáciách prostredníctvom skypu a emailov. Žaneta mi dokázala pripraviť jedálniček v rekordne rýchlom čase pričom pozerala na všetky aspekty môjho života. Jedálniček vyhovoval mojim časovým možnostiam, osobným návykom,  finančnej situácií a nezastavili ju ani rozlišné druhy produktov v španielskych supermarketoch. Príjemne ma prekvapila svojím prehľadom. Vrelo odporúčam.

Lukáš Lukač

Slovakia


 

Rada by som touto cestou poďakovala a zdieľala svoju radosť z toho, že sa mi s pani Žanetou podarilo od mája 2014 kedy mi odovzdala jedálniček na mieru zhodiť z 88kg na krásnych 71kg. Už som zhodila 17 kg!!! A na jej radu som pridala do svojho života každodennú chôdzu, ktorá ma začala veľmi baviť :), a taktiež sa mi veľmi zlepšil môj zdravotný stav. Celú dobu ma podporovala svojimi mailmi  a vždy mi rada poradila aj mimo našich schôdzok v poradni. A teraz chcem zase ja touto cestou podporiť všetkých, čo si nevedia rady so svojou váhou a stále váhajú niečo s tým urobiť.

 

Anna Potančoková

Slovakia
 

Je velmi příjemné a zároveň zavazující, když Vaše kamarádka má zájem o to, jak se stravujete, hýbete a co pijete. Když se upřímně zajímá o to, jak se cítíte a jaké máte možnosti: fyzické, časové, finanční i mentální. U Žanety mě nejvíce příjemně překvapil přístup skutečně „na míru“. Vypracovala mi jídelníček dle mých možností, přestože se často stravuji v hotelích a restauracích. Respektovala moje individuální požadavky a nenabízela mi žádné výživové doplňky a vitamíny. Praktičnost jsem ocenila zejména při výběru konkrétních potravin, mouky, různých fíglů na „zdravé mlsání“. Navíc dokáže namotivovat a podpořit. Je to žena, která to co předává dál, má skutečně ve svém životě a to je pro mě ten nejlepší tahák. Neslibovala rychlé výsledky, ale pomalou, leč trvalou změnu životního stylu. Jsem ráda, že ji mám jako „parťáka“ pro lehčí život. Nadlouho.

Jitka Ševčíková (lektorka emoční inteligence)

Jedovnice, Czech Republic


 

Nutriční konzultace mi pomohla se správnou stravou nejen pro početí dítěte, ale také mi dala jistotu, že svému tělu dávám správné živiny pro jeho zdravý vývoj. S přístupem paní Zelinkové jsem byla spokojena, informace byly myslím odborné, ale přitom pro mne srozumitelné a použitelné v praktickém životě.

Hana Darlington

Coventry, United Kingdom


 

Chtěla bych poděkovat za krásnou akci v Khao Lak.

Spojení dovolené a sebevzdělávání mi maximálně vyhovuje.

Objevila jsi místo, které mi připadlo jako takový „poslední ráj“, málo lidí, krásné pláže, místo, kde bylo možné mít seminář úplně na břehu moře.

Od první konzultace u tebe mám minus 10 kilo, můj cíl byl v Thajsku si získané zkušenosti ještě upevnit, a získat inspiraci na dalších 10.

Děkuji, těším se, že se příští rok do Khao Lak vrátím.

Renata, Brno - venkov

V první řadě bych Vám za konzultaci chtěl moc poděkovat.

Před ní jsem byl trochu v rozpacích, jak to bude probíhat a jestli mi to k něčemu bude, když třeba nebudu vědět, na co se ptát nebo jak správně popsat, co mě zajímá. Trochu jsem se obával, že jenom položím pár nesmělých otázek, ze kterých vlastně ani nebude jasné, co se chci dozvědět, a po několika minutách hovor skončí.

Jsem moc rád za Váš přátelský a otevřený přístup, který hned na začátku odboural všechny tyto pochyby a díky němuž jsem se celou dobu cítil komfortně a zároveň důvěrně.

A to i přes to, že komunikace mohla probíhat jen přes Skype.

Jsem moc rád, že jsem si to nerozmyslel a na konzultaci jsem se přihlásil. Nakonec jste mi odpověděla na všechno, na co jsem se chtěl zeptat, ale co víc, iniciativně jste se mnou probrala i spoustu dalších souvislostí se zájmem o to, abych si z konzultace odnesl co nejvíc. Mockrát Vám za to děkuji. Byl pro mě příjemný zážitek přinášející spoustu nového poznání.

Filip student VŠ, online konzultace

20181127_184226.jpg
20181127_183732.jpg
20181127_183835.jpg
bottom of page